Nikt nie jest dobry przez przypadek, a księgowość jest naszą mocną stroną. Dlatego stworzyliśmy dla Was Quality House Account nowa usługa, która skierowana jest do wszystkich dla których rachunkowość, bilanse, wykonania planów gospodarczych, rozliczenia mediów są czarną magią. Quality House Account jest to nasza odpowiedź na zapotrzebowania rynku oprócz Zarządzania Nieruchomościami.


Nasza firma wie z jakimi problemami spotykają się na co dzień Właściciele lokali, Zarządy Wspólnot, Zarządcy nieruchomości oraz osoby pełniące funkcje Administratora. Wiemy jak trudne do zrozumienia bywają dla wszystkich rozliczenia kosztów zarządu, świadczenia oraz media, sprawozdania finansowe. Co te liczby oznaczają, czy jest dobrze w naszej wspólnocie?, każdy ma wątpliwości. O jakie dodatkowe dokumenty porosić administrację, jakie zadać pytania aby uzyskać dodatkowe wyjaśnienia? Niektórzy z nas przed swoim szefem nie chcą pokazać, że czegoś nie rozumieją, bo przecież szef ma myśleć,
że jestem najlepszy. O szefach również nie zapomnieliśmy dlatego dla Was wszystkich stworzyliśmy Quality House Account. Tutaj znajdziesz odpowiedź z zakresu finansów Wspólnot Mieszkaniowych.

 

 1. Analizujemy i tłumaczymy sprawozdania finansowe.
 2. Analizujemy i tłumaczymy rozliczenia indywidualne.
 3. Pomagamy przygotować plan gospodarczy.
 4. Sprawdzimy czy zaliczkę, którą otrzymałeś jest zgodna z uchwalonym planem gospodarczym.
 5. Przygotowujemy rozliczenia pomiędzy właścicielem a najemcą lokalu.
 6. Napiszemy pozwy o windykację zadłużenia od właściciela – pamiętaj koniecznie musisz posiadać historię dokumentacji w danej sprawie.
 7. Jeśli prowadzisz księgowość w Excelu, podpowiemy jak sprawdzić, czy rozliczenia które wykonałeś są poprawne.
 8. Przy wprowadzaniu dokumentów w Excelu podpowiemy jak to robić aby było prawidłowo i bez błędu.
 9. Jeśli nie wiesz czy stawka za podgrzania wody czy centralne ogrzewanie została wyliczona poprawnie my to sprawdzimy.
 10. Jeśli nie wiesz jak zrobić sprawozdanie finansowe my je zrobimy.
 11. Jeśli nie wiesz jak przygotować wykonanie planu gospodarczego, my go przygotujemy.
 12. Jeśli nie wiesz kiedy i jak wypełnić PIT/CIT, my go wypełnimy.
 13. Przeprowadzamy analizy i kontrole dokumentów księgowych.
 14. Możesz zlecić nam napisanie procedur, którymi będziesz mógł się posłużyć wprowadzając je w swojej firmie. Ty zaoszczędzisz mnóstwo czasu, bo Twoi pracownicy lub Ty sam będziesz z procedur wiedział jak przygotować dokumenty na zebranie wspólnoty, co powinieneś zrobić, od czego zacząć.
 15. Jeśli chcesz zarządzać nieruchomością samodzielnie to my możemy kompleksowo prowadzić księgowość.

 

Jeżeli potrzebujesz rozwiązanie na któryś z punktów, zadzwoń, umówimy się z Tobą i omówimy każdy problem. Wszelkie sprawy nam zlecone będą wykonane terminowo i rzetelnie. Do nas zgłaszają się najtrudniejsze przypadki, które wyprowadzamy na prostą, mamy w tym duże doświadczenie.

Quality House Tomasz Lipiec

Biuro firmy: ul. Świętojańska 5, piętro I, 05-500 Piaseczno

Siedziba firmy: ul. Młynarska 17 lok. 120, 05-500 Piaseczno

tel. 22 750 62 21